foty

Czy teraz jest cacy?

foty: https://1drv.ms/u/s!AiQCiXakH-geqk0ZL1_JVDrQFqGT?e=ZKUSnU

Nie narzekać, oglądać.
Narzekać = nie oglądać.

5 Comments

  1. marszull

    widac link 🙂
    co do zdjec to spoko tylko wieksza selekcje rob (po kilka prawie takich samych)
    ps ta strona z galeria gowniana lepiej juz na flicka a najlepiej to Picasa Web Albums spoko nawigacja itd
    ps2 pozdrowienia dla Panstwa i kota 😉

  2. mdobrogov

    nie mam czasu na selekcje. latwo sie uploaduje na to, gdzie wrzucam. i o to mi chodzi. nie bede sie bawil obrobka zdjec. chyba, ze bedzie dalej padac 😉
    jskich takich samych? szarapova i domachowska? no przynajmniej jest na co popatrzec 😉

  3. marszull

    na Picase tez sie dobrze uploaduje, obrobke rob od razu w aparacie (znaczy kadr itd)

  4. md

    nie bede robil takich rzeczy na obcych komputerach 😉
    nie marudz, ogladaj.
    tak przynjamniej wygladaja na bardziej naturalne 😉

  5. marszull

    tera jest ok, link sie wyswietla, daty sa
    a jak sie da pokaz slajdow to nawet milo sie oglada 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2026

Theme by Anders NorenUp ↑