życie

k+m+b

a czytałem gdzieś wczoraj, że PiS odwoła Trzech Króli i powoła nowych. Bo jeden był czarny, drugi z Bliskiego Wschodu, a trzeci z Unii Europejskiej. Jak widać nic się nie wydarzyło.

KMB everybody!

Chciałym również pożyczyć wszystkim ortodoksyjnym katolikom/chrześcijanom wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Jedzcie i pijcie dziś ile wlezie.

Nigdy nie pamiętam, czy prawosławie to część katolicyzmu, czy chrześcijaństwa. Zawsze byłem słaby z biologii. Ale życzenia zasyłam szczere.

Co do cyferek, to przypomniał mi się filmik widziany w tym tygodniu. Coś z serii abstrahuje, czyli sonda uliczna. Młody chłopiec pyta młodego chłopca:

  • ile to jest 1-1-1?
  • Minus 3
  • Więcej
  • Minus 4
  • Nie! Więcej!
  • Minus 5!
  • Minus 2
  • Jak to kurwa więcej???!!!

 

Kto na cyferkach się zna ten wie. Mnie ubawiło.

Wyszłem wyjść. Z postanowień noworocznych nici. Nie piszę jednego postu dziennie, więc trzymam się teraz tylko tego, że 10 000 kroków ma być dziennie zrobione. Patrzę na pogodynkę. Hej, tylko -6! Prawie wiosna.

Ale nie. Nadal jakieś zimno. Co prawda już nie -16 ale wciąż po nogach i po dłoniach daje. Kalesony chyba trzeba jeszcze przytrzymać na podorędziu (podnodziu chyba).

Ale spacer fajny. Muzyka na uszach, śnieg się sypie z nieba.

Poszliśmy do meksykańskiej restauracji zjeść. Lokal, w którym Słodkokwaśna robił zdjęcia. Hm, cóż. Eeeeeee. Szału nie było. NIe było złe ale nie porwało. Obsługa bardzo miła.

Widziałem film „Jeziorak“. Jak na polską produkcję może być. Prawdę przynajmniej pokazują, a nie jakichś wymuskanych policjantów. Wszyscy mówili, że to takie polskie Fargo, bo główna bohaterka w ciąży rozwiązuje zagadkę. No mnie i pani inżynier ze Szczecina The Killing mocno jechało. A The Killing bardzo fajny i polecam, kto nie widział.

Zrzut ekranu 2016-01-06 11.03.38

Co jeszcze z liczb na dziś? Jutro 7 stycznia, kończy się pewna era. 7 dni nowego roku przejdą do historii. Jak na razie 2016 stoi mrozem. Mam nadzieję, że im dalej, tym cieplej.

Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leave the field below empty!